Транспортні послуги, міжнародні перевезення вантажів

Компанія "Вертранс" надає експедиторські та транспортні послуги з перевезення вантажів до будь-якої точки світу різними видами транспорту. Для швидкого та надійного переміщення вантажів ми пропонуємо контейнерні перевезення.

У послуги з вантажних перевезень входять:
• морські перевезення;
• перевезення вантажів залізничним транспортом;
• міжнародні авіаперевезення;
• мультимодальні міжнародні перевезення вантажів (з використанням кількох видів транспорту).

Наша транспортна компанія, крім власне вантажних перевезень, бере на себе всі супутні процеси: завантажувальні роботи, оформлення супровідної документації, митне оформлення експорту та імпорту, сертифікація, складські та інші послуги.

Налаштована схема роботи

Найвигідніші та найбільш відомі на ринку транспортних послуг - морські перевезення. Вони визнані найзручнішим і ефективним способом доставки вантажів різного призначення в країни, розділені морями та океанами. 80% контейнерних перевезень - це перевезення вантажів морським транспортом.
Приймаючи замовлення на вантажні перевезення, ми завжди вникаємо в специфіку перевозимих вантажів і вимоги клієнтів. Виходячи з цього, ми підбираємо оптимальне рішення для вас. Ми пропонуємо морські, авіаційні, авто та залізничні перевезення вантажів. Якщо мова йде про транспортування вантажу на великі відстані, ми пропонуємо мультимодальні перевезення.

Мультимодальні перевезення

Ми виконуємо перевезення збірних вантажів, що дозволяє мінімізувати транспортні витрати та відповідати високим вимогам клієнтів. Компанія "Вертранс" розраховує оптимальний маршрут, максимально дотримується строків та пропонує адекватну вартість транспортно-експедиторських послуг.

ТОВ "Вертранс" © All Rights Reserved 2024